Poznajmy się

DARIA WIERGOWSKA

ARCHITEKT - WŁAŚCICIEL

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Łodzkiej. Pracownię HATCH STUDIO założyła w 2016 roku wcześniej zdobywając doświadczenie pracując w biurach w Łodzi, Warszawie oraz Londynie. W projektowaniu miłośniczka naturalnych materiałów i dużej ilości roślinności. Nie bojąca się wyzwań i nietypowych połączeń. Prywatnie uwielbia podróżować i przeznacza na to każdą wolną chwilę.

MARIA ROGALIŃSKA

ARCHITEKT

Absolwentka studiów inżynierskich na kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Łódzkiej. Poza aranżacją wnętrz, zajmuje się również projektowaniem wszelkich założeń urbanistycznych, obiektów architektonicznych oraz ich otoczenia. W wolnym czasie dużo podróżuje, jest też entuzjastką fotografii. W projektowaniu kieruje się prostotą formy oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami.

NIKA BUZKO

ARCHITEKT, GRAFIK

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Architektura Wnętrz w prywatnej szkole WSSiP w Łodzi. Lauretka i zwyciężczyni wielu konkursów w dziedzinie grafiki komputerowej.
Swój wolny czas poświęca stałemu rozwojowi w sferze wizualizacji wnętrz oraz nauce języków obcych , których zna już 5. W projektowaniu najbardziej ceni prostotę form, czystą – oddychającą przestrzeń.

 

PORTFOLIO

SPRAWDŹ NASZE PROJEKTY

Portfolio